اخبار

ترخیص نهاده های دامی تا چند روز آینده

ترخیص نهاده های دامی تا چند روز آینده

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس از ترخیص نهاده های دامی تا چند روز آینده خبر داد و گفت: قرار است یک میلیون و دویست هزار تن نهاده طی 10 روز آینده از بنادر کشور ترخیص شود.

محمدجواد عسکری رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس شورای اسلامی افزود: اگر نهاده‌های دامی با نظارت ویژه به خوبی در جامعه توزیع شود و به دست دامدار و مرغدار برسد، بسیاری از مشکلات رفع شده و تولیدکنندگان گوشت قرمز و مرغ گوشتی مشکلات کمتری را خواهند داشت و مصرف کنندگان نهایی هم با قیمت کمتری مایحتاج‌های خود را تهیه خواهند کرد.

در همین حال آقای طلایی مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام اعلام کرد که ترخیص نهاده های دامی تا چند روز آینده انجام خواهد شد و یک میلیون و دویست هزار تن نهاده از بنادر ترخیص شده و آماده حمل و نقل است و مقرر شد که ظرف 10 روز آینده نسبت به ترخیص این حجم از نهاده اقدامات لازم را انجام دهند.

رئیس کمیسیون کشاورزی مجلس خاطرنشان کرد: وزارت جهاد کشاورزی در خصوص نحوه توزیع نهاده‌های دامی در سطوح پایین دست جامعه به وظایف خود به خوبی عمل نمی‌کند و مصرف‌کننده هم متضرر اصلی خواهد بود، اما مجلس این موضوع را دنبال خواهد کرد و اجازه نخواهد داد خلاء نظارتی در این بخش داشته باشیم.

منبع: فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.