اخبار

توزیع تخم ‌مرغ با قیمت مصوب از امروز

توزیع تخم ‌مرغ با قیمت مصوب از امروز

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از توزیع تخم ‌مرغ با قیمت مصوب از امروز خبر داد.

 محمدرضا طلایی صبح امروز در بندرعباس اظهار کرد: الحمدالله شرایط مناسبی برای تولید تخم مرغ در کشور وجود دارد، ولی متاسفانه در بازار با افزایش قیمت تخم مرغ مواجه هستیم لذا شرکت پشتیبانی امور دام از امروز نسبت به توزیع تخم مرغ با قیمت مصوب در میادین، فروشگاه‌های زنجیره‌ای و اصناف اقدام کرده است.

ایشان افزود: شرکت پشتیبانی امور دام استان تهران از امروز تخم مرغ توزیع کرده، اتحادیه تخم مرغ ( اتحادیه میهن) این برنامه ریزی را انجام داده که در تمامی فروشگاه‌های زنجیره‌ای و هم مناطقی که نیاز وجود دارد، توزیع را انجام دهند.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور با بیان اینکه در استان‌ها نیز شرکت پشتیبانی امور دام با هماهنگی ستاد تنظیم بازار استان کار توزیع تخم مرغ را انجام می‌دهند، تصریح کرد: توزیع تخم‌مرغ با قیمت مصوب از امروز با قیمت مناسب عرضه می‌شود.

طلایی همچنین ابراز داشت: سازمان‌های جهادکشاورزی استان‌ها و روسای سازمان‌ها به عنوان عضو تنظیم بازار استان در تمام استان‌ها و شهر‌ها نیز بحث توزیع تخم مرغ را انجام می‌دهند.

آقای طلایی در پایان خاطرنشان ساخت: توزیع تخم ‌مرغ با قیمت مصوب از امروز شروع می شود و شرکت پشتیبانی امور دام با نظارت بر توزیع تخم‌مرغ و همکاری خوب تولیدکنندگان برای عرضه تخم‌مرغ به قیمت مناسب، انشالله در چند روز آینده قیمت تخم مرغ به قیمت مصوب تنظیم بازار استان‌ها می‌رسد.

منبع: فارس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.