اخبار

کاهش قیمت تخم مرغ در بازار

کاهش قیمت تخم مرغ در بازار

سخنگوی اتحادیه مرغداران میهن از کاهش قیمت تخم مرغ در بازار خبر می دهد و می‌گوید در آستانه فصل بهار و با گرم شدن هوا هر کیلو تخم مرغ سه هزار تومان ارزان شد. درحال حاضر هر شانه تخم ‌مرغ ۲۹ هزار تومان است.

تا یک ماه گذشته قیمت هر شانه تخم مرغ به ۵۰ هزار تومان می‌رسید اما حالا سخنگوی اتحادیه مرغداران میهن از کاهش قیمت تخم مرغ در بازار خبر می دهد و می‌گوید در آستانه فصل بهار و با گرم شدن هوا هر کیلوگرم تخم مرغ سه هزار تومان کاهش قیمت داشته و هر کیلوگرم تخم مرغ که کیلویی ۱۷ هزار تومان بود حالا به کیلویی ۱۴ هزار تومان رسیده است. با این حال مرغداران با ابراز نارضایتی از سیاست گذاری ستاد تنظیم بازار می‌گویند که رفتارهای نادرست با تولید موجب زیان سنگین مرغداران شده است.

ناصر نبی‌پور با تائید این موضوع گفت: زمانی که قیمت تخم مرغ بالا بود دولتی‌ها با جریمه‌های چند میلیاردی مرغدارها را مجبور می‌کردند که تخم مرغ را کیلویی ۱۴ هزار تومان به شرکت پشتیبانی امور دام بدهند اما حالا دولتی‌ها از مرغدارها تخم مرغ نمی‌خرند.

سخنگوی اتحادیه مرغداران میهن  همچنین گفت: اکنون قیمت هر شانه تخم‌ مرغ درب مرغداری و در بازار آزاد یکسان است و بهای آن بین ۲۸ تا ۲۹ هزار تومان است.

منبع: تجارت نیوز

2 دیدگاه در “کاهش قیمت تخم مرغ در بازار

  1. ناشناس گفت:

    چند ده هزار تومن میره بالا بعد سه تومن ارزون میشه!!!

  2. ناشناس گفت:

    فعلا باید یه فکری به حال بازار مرغ کرد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.