برند مرغ پرحنایی در تاریخ 1396/4/17 تأسیس شد تا در فروشگاه های زنجیره ای مجتمع تولیدی مرغ فریمان مرغ تازه و خوشمزه را به فروش برساند. البته فروش مرغ گوشتی این مجتمع از سال 1393 تا کنون همواره فراهم بوده است لیکن فروشگاه های  زنجیره ای مرغ پرحنایی از اوایل سال 1396 در نقاط مختلف شهر مشهد راه اندازی شدند تا این مرغ تازه و خوشمزه که محصول یک زنجیره تولید سالم و بهداشتی است به صورت مویرگی و در کمترین زمان ممکن به دست تمام همشهریان گرامی برسد.

مرغ پرحنایی که با برخورداری از یک زنجیره تأمین کامل، زیر نظر دامپزشک و تحت شرایط کاملاً بهداشتی تولید می شود، علاوه بر فروش در فروشگاه های زنجیره ای مرغ پرحنایی، در سایر مراکز فروش محصولات پروتئینی مشهد نیز توزیع می گردد. همچنین مشتریان می توانند از طریق این وبسایت، مرغ تازه و خوشمزه را به صورت آنلاین و یا تلفنی نیز خریداری کنند.

مرغ پرحنایی وابسته به مجتمع تولیدی مرغ فریمان است؛ این مجتمع در سال 1356 با دریافت پروانه از اداره کشاورزی و سازمان دامپزشکی شهرستان فریمان شروع بکار کرد. این مجتمع تولید کننده محصولات متنوع و دارای امکانات زیر است:

  • تولید مرغ مادر با ظرفیت اولیه ۷۵۰۰۰ قطعه در قالب ۲ مزرعه ۴۷۰۰۰ و۲۸۰۰۰ قطعه ای
  • افزایش تولید مرغ مادر با خرید مزرعه مرغ مادر کوثر بیدخت به ظرفیت ۷۴۰۰۰ قطــــــعه (در قالب ۲ مزرعه ۳۷۰۰۰ قطعه ای) که ظرفیت مجموعه را تا ۱۴۹۰۰۰ قطعه مرغ مادر افزایش داد.
  • تأسیس کارخانه جوجه کشی با ظرفیت ۱۲ میلیون عدد تخم مرغ نطفه دار در سال با دستگاه های جیمز وی در سال 1378
  • افزایش ظرفیت کارخانه جوجه کشی به 10 میلیون عدد تخم مرغ در سال 1395 با دستگاه های پیتر سایم که ظرفیت مجموعه تا 22 میلیون عدد تخم مرغ در سال رسید.
  • پرورش مرغ گوشتی در 9 واحد به ظرفیت 400 هزار قطعه در هر دوره به منظور تکمیل زنجیره تولید
  • خرید کارخانه دان در سال 1397 به ظرفیت 35 تن در ساعت
  • اقدام به خرید زمین و دریافت مجوزهای مرتبط برای احداث كشتارگاه A+ طيور

 

با استعانت از پروردگار بی همتا و یاری جستــن از تمـــامی امکانـــات موجود و بهره گیری از تجربیات گذشته و نقطه نظرات شما مشتریان محترم، نگاهی روشن به آینده داریم تا بتوانیم گامی موثر در پیشبرد اهداف این صنــــعت عظیم برداریم.